Katalog firem

Rychlé hledání:
 

RISTORANTE A HOTEL NAUTICO  CZ kupón
Čsl. armády 1284/19 (bývalá kasárna), Most
Pizzerie a hotel. Pizzy připravujeme ve speciální kamenné peci na dřevo. V nabídce dále najdete saláty, domácí těstoviny, rissota, hamburgery a steaky. Pro přípravu jídel používáme jen pravé italské a čerstvé suroviny.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

FOTO: Kolegové i rodina se rozloučili s novinářem Zdeňkem Velíškem
Rodina, přátelé i veřejnost se v pátek ve strašnickém krematoriu rozloučili s novinářem, překladatelem a dlouholetým členem zahraniční redakce České televize Zdeňkem Velíškem. Ten zemřel v sobotu 18. června ve věku 89 let.

Smutné "představení" na Fidlovačce: rozloučení s hercem Dalimilem Klapkou
/FOTOGALERIE/ V pátek 24. června se rodina i veřejnost loučila s nezapomenutelným českým hercem a dabérem Dalimilem Klapkou. Svůj hlas propůjčil například dědovi Simpsonovi nebo poručíku Colombovi.

Nový ministr školství. Nástupcem Gazdíka se zřejmě stane poslanec STAN Balaš
Ministrem školství po Petru Gazdíkovi (STAN) se od července zřejmě stane poslanec STAN a ústavní právník Vladimír Balaš. Hnutí STAN dnes po zasedání svého celostátního výboru oficiálně oznámilo, že navrhne Balaše do čela ministerstva školství. Se svým kandidátem už lídři STAN seznámili Piráty, s nimiž kandidovali v loňským sněmovních volbách, a poté i premiéra Petra Fialu (ODS). V pondělí se Fiala s Balašem osobně sejde, uvedlo STAN v tiskové zprávě. Někteří odborníci pochybují, zda se nový ministr orientuje v regionálním školství.

Babiš prezidentem? Ve druhém kole by proti Pavlovi neuspěl, ukázal průzkum
Bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš má pro příští prezidentské volby nejvíce skalních voličů, ale ve druhém kole by ho porazil někdejší vysoký představitel české armády a NATO Petr Pavel. Vyplývá to z červnového průzkumu agentury STEM/MARK. Ze všech, kteří kandidaturu už oznámili, nebo ji zvažují, by Babiše volilo nejvíc lidí, a to 20 procent Čechů. Pavlovi by dalo hlas 16 procent lidí. Kdyby se však právě Babiš a Pavel dostali do druhého kola, většina lidí by prezidentem zvolila Pavla.

Zemřel populární moderátor počasí Ján Zákopčaník. Bylo mu 63 let
Ve středu zemřel bývalý moderátor počasí v České televizi Ján Zákopčaník. Bylo mu 63 let. O úmrtí informovala tuzemská média. Zákopčaník z televize odešel v roce 2005, poté se věnoval letecké meteorologii.

SATIRA: Fiala říká, že kokain ukradl Rakušan
Extrémně silné srážky. Meteorologové zesílili výstrahu před bouřkami
PODCAST: S pedofilem jsem se na dětském táboře nikdy nesetkal, říká Topinka
Běsnění nacistů přežily jen dvě holčičky. Od vyhlazení Ležáků uplynulo 80 let
Pohřeb Věslava Michalika: S místopředsedou STAN se loučili příbuzní i ministři
Do Česka znovu dorazí silné bouřky. V části země hrozí vydatné přívalové deště
Sporná práce polské reportérky budí kritiku. Nejde ale o ukrajinskou propagandu
Na většině území Česka kvůli suchu hrozí požáry. Severozápad zasáhnou horka
Na vodu i po dvou pivech? Poslanci změnili názor, nulové toleranci možná odzvoní
Plzeňský masakr. Vojáci při hladové bouři v červnu 1918 zastřelili šest dětí