Katalog firem

Rychlé hledání:
 

ZLATNICTVÍ A HODINÁŘSTVÍ PŘELIÁŠOVI  CZ kupón
Masarykova 752 (OD Centrum), Orlová, Lutyně
Provozujeme zlatnictví a hodinářství. Dodáváme zlaté, stříbrné či ocelové šperky. Vykupujeme zlato. Zajišťujeme opravy šperků, výměny baterií. Nabízíme zakázkovou výrobu.

ZLATNICTVÍ HONČIKOVÁ  CZ kupón
Moskevská 3336 (G-Centrum), Most
Opravy,prodej,výkup zlata a stříbra a výroba zlatých a stříbrných šperků

ZLATNICTVÍ KAMIL KUCHYŇKA  CZ kupón
28. října 856/27, Teplice
Poskytujeme zakázkovou výrobu, opravy a restaurování šperků. Vyrábíme diamantové prsteny. Prodáváme snubní prsteny. Vykupujeme zlato. Zjišťujeme pravost drahých kamenů. Prodáváme prsteny, přívěšky, náušnice, piercingy, řetízky či náramky.

ZLATNICTVÍ OVÁDEK  CZ kupón
9. Května 422, Bohumín
Zabýváme se výrobou šperků ze zlata a stříbra. Nabízíme nástěnné hodiny, budíky, šperky ze dřeva, perleti, polodrahokamy a kameny do sbírky. Dále prodáváme šperky z kamenů, solní lampy a svícny, zvonkohry z achátu, bižuterii a další.

1. ZLÍNSKÁ ZASTAVÁRNA, BAZAR  CZ kupón
Bartošova 4393 (1.p.), Zlín
Zastavárna a bazar. Výkup a prodej zlata, stříbra, mobilních telefonů, elektroniky, sportovních potřeb, herních konzol a nářadí. Nabídka notebooků, hodinek, mobilních telefonů, tabletů, her a příslušenství, ad.

HODINÁŘSTVÍ - ZLATNICTVÍ ŠŮSOVÁ  CZ kupón
Kpt. Jaroše 205, Klatovy
Široká nabídka hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků. Nabízíme i bižuterii, ocelové šperky a další doplňky. Opravy šperků a hodin.

KLENOTNICTVÍ ŘEZNÍČKOVI  CZ kupón
Pořádí 2283 (OD KVANTO), Uherský Brod
zabýváme se prodejem a opravami širokého sortimentu klenotnického zboží, šperků, hodinek, hodin a dalších doplňků jako jsou například dekorace pro Váš dům či byt.

KLENOTY U MUZEA  CZ kupón
nám. T.G.Masaryka 5, Prostějov
Široká nabídka zlatých a stříbrných šperků, briliantů a chirurgické oceli. Od zásnubních prstenů, naušnic, přívěšků, řetízků, náramků až po brilianty. Prodej hodin a hodinek. Opravy.

ZLATNICTVÍ ROUSOVI  CZ kupón
Černokostelecká 120/86, Říčany
Zlatnictví Rousovi Říčany vám nabídne šperky, snubní prsteny, zboží vlastní výroby, opravy a výkup drahých kovů. Prodej šperků s brilianty i investiční brilianty. Výroba šperků na zakázku.

ZLATNICTVÍ TUREČKOVÁ  CZ kupón
Hlavní třída 9, Šumperk
Prodej a opravy zlatých, stříbrných, ocelových šperků a hodinek. Nabídka českého granátu, briliantových šperků, snubních prstenů. Provádíme drobné opravy hodinek, čištění šperků, výměnu baterií a řemínků, zkracování řemínků.

HODINY - KLENOTY LUKÁŠ  CZ kupón
Hlavní 259, Mariánské Lázně
Široký výběr hodin, hodinek a šperků - zlato, stříbro, chirurgická ocel, provádíme také opravy.

ZLATNICTVÍ MILENA  CZ kupón
Dlouhá třída 824/8, Havířov
Prodáváme zlaté a stříbrné šperky, hodiny, hodinky a chirurgickou ocel. Zabýváme se opravami zlatých a stříbrných šperků. Provádíme zakázky a snubní prsteny i z doneseného materiálu. Vykupujeme zlato. Provádíme veškeré hodinářské opravy a výměny baterií.

TONY TATTOO STUDIO  CZ kupón
Rudolfovská 56, České Budějovice
Provádíme tetování ,piercing, NOVĚ permanentní make up. Permanentní make up aplikuje proškolená kosmetička s patnáctiletou praxí a výbornými recenzemi.

KORÁLKY MOŘSKÝ KONÍK  CZ kupón
Vodní 81 (pasáž), Kroměříž
Prodej korálků a komponentů na výrobu bižuterie. Provádění drobných oprav, úprav a výroby bižuterie na zakázku. Pořádání kurzů.

KAMENY - ŠPERKY  CZ kupón
Havlíčkova 111, Beroun
Prodáváme kameny a originální šperky z kamenů. Prodáváme přírodní a tromlované kameny - minerály k léčebným účelům nebo jen tak pro radost.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

RESTAURACE NOVÝ SVĚT KYJOV

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Připravte si dalekohledy. V noci nastane zatmění Měsíce, vidět budou i planety
Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce, který v tu chvíli bude zhruba ze dvou třetin ponořen do zemského stínu. Tento nevšední a fotogenický astronomický úkaz potrvá do 02:18 středoevropského letního času (SELČ). Pokud bude příznivé počasí, lidé uvidí také planety Jupiter a Saturn i náznaky Mléčné dráhy. Další částečné zatmění nastane v lednu příštího roku.

Smutný fenomén domácího násilí. Policie už vykázala téměř 15 tisíc tyranů
Křik, rány, ale i psychické ponižování a deptání. Takové jsou znaky domácího násilí. Za letošní rok kvůli tomu policie z bytu vykázala 624 násilníků. Od roku 2007, kdy k tomu získala právo, muselo balit kufry už více než 14,8 tisíce lidí.

ČSSD trvá na Šmardovi, vše má v rukou Zeman
Ačkoliv sociální demokraté přesvědčovali veřejnost, že v pondělí bude zcela jasno ohledně jejich setrvání ve vládě, nic se nerozhodlo. Nejvyšší stranický orgán mezi sjezdy pouze posílil postavení předsedy Jana Hamáčka a dal mu volnou ruku pro další kroky. Z 45 přítomných členů 37 hlasovalo pro usnesení, které podpořilo setrvání ve vládě, odvolání ministra kultury Antonína Staňka a jmenování Michala Šmardy jeho nástupcem. 

Vnitro udělilo roční azyl Tchajwancům, jejichž vydání se dožaduje Čína
České ministerstvo vnitra udělilo roční mezinárodní ochranu osmi zadrženým Tchajwancům, jejichž vydání žádá Čína. V tiskové zprávě to dnes uvedl advokát cizinců Miroslav Krutina, vnitro informaci následně potvrdilo. České soudy dříve vydání označily za přípustné. Čína skupinu viní z toho, že jakožto organizovaný gang sídlící v Praze vylákala pod podvodnými záminkami peníze z čínských občanů.

ČSSD trvá na jmenování Šmardy ministrem kultury. Ve vládě zůstává
Sociální demokracie prozatím zůstává ve vládě. Šéf strany Jan Hamáček dostal od předsednictva mandát, aby s hnutím ANO dál jednal o vyřešení situace okolo výměny ministra kultury Antonína Staňka za Michala Šmardu. Jeho nominaci strana plně podpořila. Premiér Andrej Babiš se chce v nejbližších dnech sejít s Hamáčkem, aby dojednali další postup.

Eliška Junková. Život malé dámy s velkým srdcem ovlivnila tragická smrt manžela
Pamětníci vzpomínají. Na jaře 1968 jsme tiskli portréty nového prezidenta
Čím víc mluví, tím jsou lepší. Mlčící žáci zaostávají za svými vrstevníky
Spojené síly? Praktiky papalášů, útočí koaliční partner na Hřiba kvůli Petřínu
Nepozorní řidiči na přejezdech. Střetů s vlakem letos opět přibývá
Bouře v Řecku zabila manžele z Vysočiny. Dcera: Stalo se to hrozně rychle
Okamura: Volby do Evropského Parlamentu ukázaly pevné místo SPD v české politice
Parní jízdy na jižní Moravě? Zřídka. Kvůli suchu
Staněk skončí v červenci, krize neskončila
Potkani řádí v metropoli. Mohou za to sami Pražané