Katalog firem

Rychlé hledání:
 

OČNÍ OPTIKA Iveta Šefčíková  CZ kupón
Dolní Valy 29, Hodonín
Zhotovování dioptrických brýlí na předpis i za hotové. Prodej slunečních brýlí a doplňkového zboží. Opravy či čistění brýlí. Nabídka plastových, minerálních, zabarvovacích, slunečních, ztenčených či jednoohniskových čoček.

OČNÍ STUDIO DRAHOTSKÁ  CZ kupón
Náměstí Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Nabízíme Vám kvalitní brýle za velmi příznivé ceny. Provádíme měření zraku, aplikaci a prodej kontaktních čoček, drobné opravy, čištění brýlí a šperků ultrazvukem. Najdete u nás také doplňky k brýlím.

OPTIK ŠVEHLOVÁ ARANKA  CZ kupón
U Hřiště 1305, Vsetín
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství. Možno využít i optiku ve Valašských Kloboukách a Holešově.

OPTIKA FRIČ  CZ kupón
Kramářská 8, Znojmo
Nabízíme měření zraku (zrakový test, screening), aplikace kontaktních čoček. Prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej a servis dalekohledů, prodej pouzder, lup, šňůrek, mikroskopů, kompasů.

OPTIKA OPTILENS  CZ kupón
Žerotínovo náměstí 4, Přerov
Oční optika. Nabízíme brýle značek Jaguár, Enni Marco, Lacoste, Ferarri, Adidas a kontaktní čočky od výrobců Johnson & Johnson, Cooper vision a Ciba vision. Provádíme vyšetření a měření zraku.

OPTIKA STLOUKA  CZ kupón
nám. Osvobození 14, Zábřeh
Zajišťujeme prodej brýlových obrub, brýlových skel všech typů, slunečních brýlí a kontaktních čoček.

OPTIKA U VĚŽE  CZ kupón
Hasskova 7, Třebíč
Oční optika. Velký výběr obrub a doplňků. Všechny druhy skel, dobré ceny a vynikající kvalita. Opravy a úpravy brýlí.

OPTIK HOBLOVÁ  CZ kupón
Hlavní 712, Mariánské Lázně
Nabízíme Vám široký sortiment brýlí a brýlových skel, který cenově přizpůsobíme Vašim požadavkům, sluneční dioptrické brýle, poradíme Vám s výběrem vhodných brýlí a brýlových skel.

FOX OPTIK  CZ kupón
Úvoz 120 (Centrum TIVOLI), Brno - Veveří
Naše rodinná oční optika je vstřícná ke svým zákazníkům, má rozumné ceny a nabízí komplexní vyšetření zraku. Rezervace vyšetření bez čekání telefonicky nebo na našich webových stránkách.

LP OPTIK - Lenka Pušová  CZ kupón
Na Tržišti 321, Nová Paka
Prodej dioptrických a slunečních brýlí, obrub, kontaktních čoček i optických potřeb. Nabídka měření zraku včetně poradenství.

OČNÍ OPTIKA OPTOPRISMA  CZ kupón
Kavaléristů 10, Olomouc
Zabýváme se prodejem brýlí, čoček a optického příslušenství ve spolupráci se specializovaným lékařem na léčbu šilhání a tupozrakosti.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

ŠTĚPÁN VYŠKOV

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Připomínka okupace, růst minimální mzdy a konec záchrany Řecka: Vteřiny dne
Zjistěte během několika málo sekund, co nejdůležitějšího přinesl dnešní den.

Lidé demonstrovali před ruskou ambasádou. Kritizovali invazivní politiku Kremlu
Před ruským velvyslanectvím v Praze 6 se dnes sešlo několik set lidí, kteří připomněli výročí srpnové okupace v roce 1968 a zároveň vyjádřili nesouhlas s politikou současného Ruska a proruskými projevy české politické scény. Protest nesl název "Nezapomínáme. Protestujeme."

Jiří Drahoš míří do Senátu. Odstartoval kampaň
Finalista letošní prezidentské kampaně a bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš dnes odstartoval svoji senátní kampaň. Kandiduje v Praze 4, kde žil 30 let, a to s podporou čtyř stran - TOP 09, KDU-ČSL, STAN a Zelených. 

Zpětné kontroly diplomek? Nemá to smysl, tvrdí většina vysokých škol
Většina vysokých škol nechce zpětně prověřovat kvalifikační práce absolventů z minulosti a trvá na tom, že takové kontroly nemají smysl a jsou zbytečné, vyplývá z vyjádření zástupců škol. Výjimkou jsou Univerzita Palackého v Olomouci (UPOL) a Masarykova univerzita v Brně (MUNI), kde se nyní pro případné kontroly připravují podklady. Zvažuje je také Technická univerzita v Liberci (TUL).

OSN drží pietu za Annana. Kondolenční kniha je připravena i v Česku
Informační centrum OSN otevřelo pro veřejnost kondolenční knihu k úmrtí bývalého generálního tajemníka organizace Kofiho Annana. Centrum to dnes oznámilo v tiskové zprávě. Od neděle do úterý všechny úřadovny OSN po celém světě vyvěsily vlajku na půl žerdi. Dnes uctili jejich zaměstnanci památku zesnulého ghanského diplomata minutou ticha.

Tragická rallye v Lopeníku. Policie navrhla obžalovat pětici organizátorů
Cvičení Ample Strike se zúčastní na 1200 vojáků. V akci bude i bombardér B-52
Česká televize odvysílá projev slovenského prezidenta k výročí vpádu vojsk
Hamáček chce zůstat na vnitru. Poche je stále náš adept na zahraničí, řekl
Zabíjení koťat není řešení. O osvětu se snaží spolek Šance zvířatům
Až na vrcholky hor se 165 kily na zádech a neckyáda na suchu: videa víkendu
Zpráva o extremismu má zpoždění. Důvodem může být SPD
Prapory, barikády, volání, střelba i smích. Tak vypadaly ulice 21. srpna 1968
FOTOGALERIE: Čínští studenti objevili Česko
Alarmující zpráva: Polovina Romů v Česku žije v sociálním vyloučení