Katalog firem

Rychlé hledání:
 

MD OPTIKA  CZ kupón
Tylova 735, Kralupy nad Vltavou
Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí, včetně dětských, sluneční brýle, odborné vyšetření zraku, opravy brýlí, letování, kontaktní čočky a veškeré příslušenství k nim, doplňkový sortiment (pozdra, šňůrky, čistící mikrovláknové utěrky, lupy, atd...).

OČNÍ OPTIKA B.ON  CZ kupón
Náměstí Svobody 13/9, Blansko
Prodáváme značkové i standardní dioptrické a sluneční brýle, čistící prostředky, lupy, pouzdra. Poradíme Vám s výběrem obrub i brýlových čoček. Provádíme opravy.

OČNÍ OPTIKA Iveta Šefčíková  CZ kupón
Dolní Valy 29, Hodonín
Zhotovování dioptrických brýlí na předpis i za hotové. Prodej slunečních brýlí a doplňkového zboží. Opravy či čistění brýlí. Nabídka plastových, minerálních, zabarvovacích, slunečních, ztenčených či jednoohniskových čoček.

OČNÍ STUDIO DRAHOTSKÁ  CZ kupón
Náměstí Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Nabízíme Vám kvalitní brýle za velmi příznivé ceny. Provádíme měření zraku, aplikaci a prodej kontaktních čoček, drobné opravy, čištění brýlí a šperků ultrazvukem. Najdete u nás také doplňky k brýlím.

OPTIK ŠVEHLOVÁ ARANKA  CZ kupón
U Hřiště 1305, Vsetín
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství. Možno využít i optiku ve Valašských Kloboukách a Holešově.

OPTIKA FRIČ  CZ kupón
Kramářská 8, Znojmo
Nabízíme měření zraku (zrakový test, screening), aplikace kontaktních čoček. Prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej a servis dalekohledů, prodej pouzder, lup, šňůrek, mikroskopů, kompasů.

OPTIKA OPTILENS  CZ kupón
Žerotínovo náměstí 4, Přerov
Oční optika. Nabízíme brýle značek Jaguár, Enni Marco, Lacoste, Ferarri, Adidas a kontaktní čočky od výrobců Johnson & Johnson, Cooper vision a Ciba vision. Provádíme vyšetření a měření zraku.

OPTIKA STLOUKA  CZ kupón
nám. Osvobození 14, Zábřeh
Zajišťujeme prodej brýlových obrub, brýlových skel všech typů, slunečních brýlí a kontaktních čoček.

OPTIKA U VĚŽE  CZ kupón
Hasskova 7, Třebíč
Oční optika. Velký výběr obrub a doplňků. Všechny druhy skel, dobré ceny a vynikající kvalita. Opravy a úpravy brýlí.

OPTIK HOBLOVÁ  CZ kupón
Hlavní 712, Mariánské Lázně
Nabízíme Vám široký sortiment brýlí a brýlových skel, který cenově přizpůsobíme Vašim požadavkům, sluneční dioptrické brýle, poradíme Vám s výběrem vhodných brýlí a brýlových skel.

FOX OPTIK  CZ kupón
Úvoz 120 (Centrum TIVOLI), Brno - Veveří
Naše rodinná oční optika je vstřícná ke svým zákazníkům, má rozumné ceny a nabízí komplexní vyšetření zraku. Rezervace vyšetření bez čekání telefonicky nebo na našich webových stránkách.

LP OPTIK - Lenka Pušová  CZ kupón
Na Tržišti 321, Nová Paka
Prodej dioptrických a slunečních brýlí, obrub, kontaktních čoček i optických potřeb. Nabídka měření zraku včetně poradenství.

OČNÍ OPTIKA OPTOPRISMA  CZ kupón
Kavaléristů 10, Olomouc
Zabýváme se prodejem brýlí, čoček a optického příslušenství ve spolupráci se specializovaným lékařem na léčbu šilhání a tupozrakosti.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

MUZEUM LETECKÉ A POZEMNÍ TECHNIKY

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Senátor Drahoš: Trestně stíhaný člověk nemá stát v čele vlády
Trestně stíhaný člověk nemá podle nově zvoleného senátora a neúspěšného prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše stát v čele vlády. Drahoš to řekl novinářům předtím, než se za potlesku přihlížejících poklonil na Národní třídě památce 17. listopadu. Vysvětlení premiéra Andreje Babiše (ANO) v případě kauzy jeho syna podle Drahoše nepřispívá k uklidnění situace.

Studenti uspořádali tradiční pietní připomínku na Albertově
/FOTOGALERIE/ Studentské spolky uspořádaly tradičně pietní připomínku listopadových událostí z let 1939 a 1989 na pražském Albertově. Asi hodinového pietního aktu se zúčastní zástupci studentů i představitelé vysokých škol.

Vědci z Mendelovy univerzity: Předpovíme hromadný úhyn ryb
Hladina rybníka s vrstvou mrtvých ryb. Noční můra všech chovatelů může být jednou minulostí. Vědci z Mendelovy univerzity začali zkoumat, jak hromadné úhyny předpovídat.

Babiš odjel za synem do Švýcarska. Jdu za ním, abych pomohl, řekl
Premiér a předseda ANO Andrej Babiš dnes brzy ráno odletěl za synem do Švýcarska, proto letos uctil 17. listopad s předstihem. Uvedl to na svém facebookovém profilu. Kytici na Národní třídě v Praze položil dnes krátce po půlnoci, lidé ji ráno hodili do koše. Kvůli aféře, kterou rozpoutaly výroky jeho syna ohledně kauzy Čapí hnízdo, čelí předseda vlády výzvám opozice i části veřejnosti, aby podal demisi. 

Primitivismus, zhovadilost. Kritika, ale i pochopení za vyhozené květiny
Část opozičních politiků chápe vyhození květin premiéra Andreje Babiše (ANO) či prezidenta Miloše Zemana od památníku na Národní třídě. Považují to za důkaz nespokojenosti lidí. Další ale postup demonstrantů tvrdě kritizují. Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) vyhození květin označila za primitivismus, lidovecký poslanec Marian Jurečka za zhovadilost.

Provoz na železnici v Praze byl obnoven. Vlaky však budou jezdit nepravidelně
Jíme mnohem více banánů i máme větší byty. Jak jsme se změnili od roku 1918?
Babišův i Zemanův věnec v koši na Národní třídě. Fašistická lůza, říká Ovčáček
Tisíceré ne Babišovi a jízda nejdelším železničním tunelem: zhlédněte videa dne
Jakeš: 17. listopad 1989 zinscenovaly StB a část ÚV KSČ
Neústupný Babiš, otevření nejdelšího tunelu a rozkol kvůli brexitu: Vteřiny dne
Průzkum: Babiš podle Čechů rozděluje společnost a ovlivňuje média
Internet se baví na účet Babiše: Čeká tě dovolená, chlapče. A kam, tati?
Stavitele a mecenáše Hlávku aktivity dohnaly k invaliditě. Jeho nadace přežila
Můj syn odjel na Krym dobrovolně, zopakoval Babiš. V neděli vystoupí na Nově