Katalog firem

Rychlé hledání:
 

ELPO - OČNÍ OPTIKA  CZ kupón
tř. T.G.Masaryka 600, Frýdek-Místek
Oční optika. Provádíme odbornou aplikaci kontaktních čoček. Měříme zrak a zaručujeme ostré a pohodlné vidění. Dioptrické sluneční, sportovní a polarizační brýle. Jsme certifikovaní specialisté na multifokální a astigmatické brýle a kontaktní čočky.

J & M OPTIK  CZ kupón
Železná 24, Liberec 1
Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, aplikace kontaktních čoček, pomůcky pro slabozraké a mikroskopy. Prodáváme značky TAG HEUER, ESCHENBACH, BOGNER, ETNIA BARCELONA, RAY - BAN a další. Rodinná slevová karta.

MD OPTIKA  CZ kupón
Tylova 735, Kralupy nad Vltavou
Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí, včetně dětských, sluneční brýle, odborné vyšetření zraku, opravy brýlí, letování, kontaktní čočky a veškeré příslušenství k nim, doplňkový sortiment (pozdra, šňůrky, čistící mikrovláknové utěrky, lupy, atd...).

OČNÍ OPTIKA B.ON  CZ kupón
Náměstí Svobody 13/9, Blansko
Prodáváme značkové i standardní dioptrické a sluneční brýle, čistící prostředky, lupy, pouzdra. Poradíme Vám s výběrem obrub i brýlových čoček. Provádíme opravy.

OČNÍ OPTIKA Iveta Šefčíková  CZ kupón
Dolní Valy 29, Hodonín
Zhotovování dioptrických brýlí na předpis i za hotové. Prodej slunečních brýlí a doplňkového zboží. Opravy či čistění brýlí. Nabídka plastových, minerálních, zabarvovacích, slunečních, ztenčených či jednoohniskových čoček.

OČNÍ OPTIKA Pavel Krňák  CZ kupón
Tř. Čs. Legií 1083/10, Děčín 4
Nabízíme brýle, brýlová skla, kontaktní čočky, pouzdra na brýle, řetízky a šňůrky, prostředky na čištění brýlí, lupy, hotové čtecí brýle či sluneční brýle s UV značek Polaroid, Sisley, Kappa i Benetton. Vyšetřujeme zrak a aplikujeme kontaktní čočky.

OČNÍ OPTIKA STEINER  CZ kupón
Sušilova 5, Vyškov
Oční optika - široký výběr klasických i značkových brýlí. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček.

OČNÍ STUDIO DRAHOTSKÁ  CZ kupón
Náměstí Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Nabízíme Vám kvalitní brýle za velmi příznivé ceny. Provádíme měření zraku, aplikaci a prodej kontaktních čoček, drobné opravy, čištění brýlí a šperků ultrazvukem. Najdete u nás také doplňky k brýlím.

OPTIK ŠVEHLOVÁ ARANKA  CZ kupón
U Hřiště 1305, Vsetín
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství. Možno využít i optiku ve Valašských Kloboukách a Holešově.

OPTIKA ADAMEC  CZ kupón
Dlouhá 122, Kvítková 80 a ZS Mediekos, Zlín
Oční optiky, prodej značkových brýlových obrub, nabídka širokého spektra brýlových čoček, prodej příslušenství k brýlím, služby odborného poradenství.

OPTIKA BOHÁČOVÁ  CZ kupón
Nám. Přemysla Otakara II. 11/1, Vysoké Mýto
Nabídka vyšetření zraku, zhotovení brýlí včetně záručního i pozáručního servisu. Prodej brýlových čoček a doplňků či roztoků ke kontaktním čočkám. Široké spektrum kontaktních čoček různých typů a značek.

OPTIKA FRIČ  CZ kupón
Kramářská 8, Znojmo
Nabízíme měření zraku (zrakový test, screening), aplikace kontaktních čoček. Prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej a servis dalekohledů, prodej pouzder, lup, šňůrek, mikroskopů, kompasů.

OPTIKA HORÁK  CZ kupón
Masarykova 1295, Česká Třebová
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství.

OPTIKA JANEČKOVÁ  CZ kupón
T.G.Masaryka 415, Ústí nad Orlicí
Nabízíme vyšetření refrakce oka, zrakových funkcí a určujeme refrakční vadu. Následně nabízíme poradenství při výběru brýlových obrub i čoček, včetně bifokálních a multifokálních, a povrchových úprav. Aplikace kontaktních čoček.

OPTIKA OPTILENS  CZ kupón
Žerotínovo náměstí 4, Přerov
Oční optika. Nabízíme brýle značek Jaguár, Enni Marco, Lacoste, Ferarri, Adidas a kontaktní čočky od výrobců Johnson & Johnson, Cooper vision a Ciba vision. Provádíme vyšetření a měření zraku.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

AUTOSKLA STAVARIČ

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Místopředseda Nejvyššího soudu Fiala: Svoboda není chytat zloděje, ale nekrást
/ROZHOVOR, VIDEO/ Funguje u nás právo tak, aby měli lidé pocit, že žijí ve společnosti, která usiluje o spravedlnost? Nebo tu máme jen několik tisíc soudců, kteří se drží paragrafů a nehledí na to, zda jejich rozsudky nepřinášejí veřejnosti víc frustrace, než je zdrávo? O složitých cestách práva hovořil Deník s místopředsedou Nejvyššího soudu Romanem Fialou. 

Věra Truhlářová: Maminka klidně řekla, že bude válka, a odešla
/ROZHOVOR/ Věru Truhlářovou nechala kvůli válce její maminka ve třinácti měsících na Moravě u babičky. Vesnice poblíž Nového Města nad Metují se tak stala jejím domovem na dalších sedm let.

Podnikatel platil detektivovi za svou ochranu. Toho GIBS obvinila z podvodu
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila bývalého poradce ministra vnitra Martina Peciny a detektiva protikorupční jednotky Jindřicha Láta z toho, že za úplatu sliboval podnikatelům ochranu před policií. Měl si údajně přijít na miliony korun. Informovala o tom dnes Česká televize (ČT).

Jsou Benešovy dekrety překonané? Čeští politici mají jasno
Podle části českých politiků by se již otázky takzvaných Benešových dekretů neměly z minulosti vytahovat. Někteří politici je považují za vyhaslé, další kritizují opětovné otevírání tématu. Neshodnou se, nakolik ovlivňují česko-německé vztahy. Vyplývá to z ankety, kterou ČTK uspořádala mezi zástupci sněmovních stran a prezidenta Miloše Zemana.

Kdo za Čubu? Ve hře o Senát zůstali krajská radní Blahová a právník Goláň
V prvním kole doplňovacích voleb do Senátu ve Zlíně uspěli krajská radní Michaela Blahová a právník Tomáš Goláň. Doplňovací volby pokračují za týden, tedy 25. a 26. května. Tehdy se rozhodne, který z nich nahradí ve funkci Františka Čubu. Ten na post rezignoval v únoru letošního roku.  

Babiš se pojede inspirovat do Finska. Chce prozkoumat tamní vzdělávací systém
Meteorologové slibují na konec května nadprůměrné teploty. Srážek má ubývat
Lidovce povede do eurovoleb Svoboda. Strana nominovala i další europoslance
Úspory? Obce se bouří proti rušení matrik. Budeme to dělat i zadarmo, tvrdí
Končící ministr Ťok: Úspěchy? Stabilizace Ředitelství silnic a stavba dálnic
Slovanská epopej v Brně a proč už nepotřebujeme žádné další zákony: videa dne
Ústecká ČSSD nepodpoří vládu s ANO. Hamáček ji nepřesvědčil
Lži mezi CEFC a J&T, ČSSD na vážkách a střelba v Texasu: Vteřiny dne
Šéf sociální demokracie Jan Hamáček: Poche by měl být ministrem
Poche požádal Zemana o schůzku. Chce mu vysvětlit své priority