Katalog firem

Rychlé hledání:
 

ELPO - OČNÍ OPTIKA  CZ kupón
tř. T.G.Masaryka 600, Frýdek-Místek
Oční optika. Provádíme odbornou aplikaci kontaktních čoček. Měříme zrak a zaručujeme ostré a pohodlné vidění. Dioptrické sluneční, sportovní a polarizační brýle. Jsme certifikovaní specialisté na multifokální a astigmatické brýle a kontaktní čočky.

FAMILY OPTIK  CZ kupón
Klapkova 5, Praha 8
Nabízíme poradenství v oblasti oční optiky, měření zraku či aplikace kontaktních čoček. Prodáváme brýle dioptrické, sluneční i sportovní, brýlová pouzdra, šňůry, řetízky k brýlím, čistící spreje a utěrky. Specializace na rodiny s dětmi a Senior Program.

J & M OPTIK  CZ kupón
Železná 24, Liberec 1
Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, aplikace kontaktních čoček, pomůcky pro slabozraké a mikroskopy. Prodáváme značky TAG HEUER, ESCHENBACH, BOGNER, ETNIA BARCELONA, RAY - BAN a další. Rodinná slevová karta.

MD OPTIKA  CZ kupón
Tylova 735, Kralupy nad Vltavou
Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí, včetně dětských, sluneční brýle, odborné vyšetření zraku, opravy brýlí, letování, kontaktní čočky a veškeré příslušenství k nim, doplňkový sortiment (pozdra, šňůrky, čistící mikrovláknové utěrky, lupy, atd...).

OČNÍ OPTIKA B.ON  CZ kupón
Náměstí Svobody 13/9, Blansko
Prodáváme značkové i standardní dioptrické a sluneční brýle, čistící prostředky, lupy, pouzdra. Poradíme Vám s výběrem obrub i brýlových čoček. Provádíme opravy.

OČNÍ OPTIKA Iveta Šefčíková  CZ kupón
Dolní Valy 29, Hodonín
Zhotovování dioptrických brýlí na předpis i za hotové. Prodej slunečních brýlí a doplňkového zboží. Opravy či čistění brýlí. Nabídka plastových, minerálních, zabarvovacích, slunečních, ztenčených či jednoohniskových čoček.

OČNÍ OPTIKA Pavel Krňák  CZ kupón
Tř. Čs. Legií 1083/10, Děčín 4
Nabízíme brýle, brýlová skla, kontaktní čočky, pouzdra na brýle, řetízky a šňůrky, prostředky na čištění brýlí, lupy, hotové čtecí brýle či sluneční brýle s UV značek Polaroid, Sisley, Kappa i Benetton. Vyšetřujeme zrak a aplikujeme kontaktní čočky.

OČNÍ OPTIKA STEINER  CZ kupón
Sušilova 5, Vyškov
Oční optika - široký výběr klasických i značkových brýlí. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček.

OČNÍ STUDIO DRAHOTSKÁ  CZ kupón
Náměstí Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Nabízíme Vám kvalitní brýle za velmi příznivé ceny. Provádíme měření zraku, aplikaci a prodej kontaktních čoček, drobné opravy, čištění brýlí a šperků ultrazvukem. Najdete u nás také doplňky k brýlím.

OPTIK MÜLLER  CZ kupón
Čáslav - nám. Jana Žižky z Trocnova 99/22 a Husova 128/2, Kutná Hora - Václavské náměstí 274
Prodej dioptrických brýlí a doplňků. Odborná pomoc a péče při výběru dioptrických brýlí a dalšího sortimentu v našich prodejnách. Najdete u nás široký výběr brýlových obrub, slunečních brýlí a dalšího doplňkového prodeje.

OPTIK ŠVEHLOVÁ ARANKA  CZ kupón
U Hřiště 1305, Vsetín
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství. Možno využít i optiku ve Valašských Kloboukách a Holešově.

OPTIKA ADAMEC  CZ kupón
Dlouhá 122, Kvítková 80 a ZS Mediekos, Zlín
Oční optiky, prodej značkových brýlových obrub, nabídka širokého spektra brýlových čoček, prodej příslušenství k brýlím, služby odborného poradenství.

OPTIKA BOHÁČOVÁ  CZ kupón
Nám. Přemysla Otakara II. 11/1, Vysoké Mýto
Nabídka vyšetření zraku, zhotovení brýlí včetně záručního i pozáručního servisu. Prodej brýlových čoček a doplňků či roztoků ke kontaktním čočkám. Široké spektrum kontaktních čoček různých typů a značek.

OPTIKA FRIČ  CZ kupón
Kramářská 8, Znojmo
Nabízíme měření zraku (zrakový test, screening), aplikace kontaktních čoček. Prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej a servis dalekohledů, prodej pouzder, lup, šňůrek, mikroskopů, kompasů.

OPTIKA HORÁK  CZ kupón
Masarykova 1295, Česká Třebová
Oční optika. Nabízíme multifokální, dioptrické i sluneční brýle či kontaktní čočky pro děti a dospělé, kovové obroučky, pouzdra i utěrky. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné konzultace či poradenství.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

AUTOSKLA STAVARIČ

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Jelen Standa bude žít, jde do prezidentské obory v Lánech
Jelen Standa, který v návštěvnickém centru šumavského národního parku na Kvildě zranil turistu, bude nakonec žít. Vedení parku, které chtělo jelena odstřelit, neboť je podle něj příliš nebezpečný, změnilo názor.

Azyl v Česku loni chtělo 1450 cizinců, nejčastěji šlo o Ukrajince
O azyl v Česku v loňském roce požádalo 1450 cizinců, což bylo o 27 méně než v roce 2016. Nejčastěji chtěli azyl získat občané Ukrajiny, kteří podali 435 žádostí. Následovali občané Arménie, Gruzie a Ázerbájdžánu, kteří podali mezi 127 a 129 žádostmi. Vyplývá to z aktuálních statistik, které dnes zveřejnil odbor azylové a migrační politiky ministerstva vnitra.

Senátor Czernin: Největším zločinem komunismu je lhostejnost
O zločinech totalitního režimu a o okolnostech převratu v roce 1948 by se mělo veřejně mluvit, zaznělo dnes na semináři Zločiny komunismu, kterou v Senátu pořádal spolek Mladí demokraté. Studentům středních škol o počátcích komunistické moci v Československu a o politických procesech přednášeli historici z Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR).

Skupina senátorů napadla u Ústavního soudu konkurenci exekutorů
Skupině senátorů se nelíbí, že si věřitelé mohou vybrat k vymáhání pohledávky kteréhokoli exekutora. Napadli u Ústavního soudu ustanovení exekučního řádu, které tento stav stanoví. Dnes to za skupinu členů horní komory sdělil Miroslav Nenutil (ČSSD). Pokud by soud návrhu na zrušení části zákona vyhověl, měla by se podle senátorů zavést místní příslušnost exekutorů. Dlužníkům by se tím mohly snížit náklady na vymáhání jejich dluhů.

Nejvyšší soud zamítl Dahlgrenovo dovolání. Po měsíci od sebevraždy ve věznici
Dovolání čtyřnásobného vraha Kevina Dahlgrena nejvyšší soud zamítl, protože bylo nedůvodné. Potvrdil tak rozhodnutí nižších soudů. Informoval o tom v pátek Dahlgrenův právní zástupce Richard Špíšek. Senát musel rozhodnout navzdory tomu, že Dahlgren spáchal letos jedenáctého ledna ve valdické věznici sebevraždu.

ANO kontroluje nominace do dozorčích rad státních firem
Opařené dítě, Štěpánkova nová role a marné skandování bělehradských: videa dne
Zikmund Lucemburský: Kulhavý král. Narodil se před 650 lety
Ministr zdravotnictví Vojtěch: Jsem v demisi. Ale nebudu jen přihlížet
Jogurty zdražují. Místo smetany obsahují škroby
Ministr vnitra odvolal šéfa České pošty Elkána. Firmě prý chybí vize
Stát vloni důchodcům vyplatil 404 miliard, více než v roce předchozím
Fischer do Senátu, čínský exil do ČR a ČEZ ven z Bulharska: Vteřiny dne
Jedeme v tom společně 3 aneb Po vlastech československých
Lidé mění dávky v poukázkách u překupníků. Nemají je kde utratit