Katalog firem

Rychlé hledání:
 

OPTIKA JANEČKOVÁ  CZ kupón
T.G.Masaryka 415, Ústí nad Orlicí
Nabízíme vyšetření refrakce oka, zrakových funkcí a určujeme refrakční vadu. Následně nabízíme poradenství při výběru brýlových obrub i čoček, včetně bifokálních a multifokálních, a povrchových úprav. Aplikace kontaktních čoček.

OPTIKA OÁZA  CZ kupón
Pod Pekárnami 152/5, Praha 9
Nabízíme brýle dioptrické, sluneční i sportovní, kontaktní čočky a jejich aplikaci, pouzdra, čističe, šňůrky, lupy, šroubováčky a další doplňky. Měření zraku optometristou na moderní vyšetřovací jednotce.

OPTIKA OPTILENS  CZ kupón
Žerotínovo náměstí 4, Přerov
Oční optika. Nabízíme brýle značek Jaguár, Enni Marco, Lacoste, Ferarri, Adidas a kontaktní čočky od výrobců Johnson & Johnson, Cooper vision a Ciba vision. Provádíme vyšetření a měření zraku.

OPTIKA PĚKNÁ  CZ kupón
Strossmayerovo nám. 9, Praha 7
Prodej a servis brýlí, multifokálních skel, kontaktních čoček, brýlových pouzder, hadříků a sprejů na čištění brýlí. Vybrušování atypických tvarů skel. Provádíme měření zraku.

OPTIKA ŘEPY  CZ kupón
Makovského 1349 (OC ŘEPY), Praha 6
V naší prodejně najdete velký výběr dioptrických brýlí pro děti, jejich rodiče i prarodiče. Vedeme také sluneční brýle, optické doplňky a pomůcky jako pouzdra, šňůrky, řetízky, čistící spreje a mikrofáze, šroubováky, lupy a okluzory.

OPTIKA STLOUKA  CZ kupón
nám. Osvobození 14, Zábřeh
Zajišťujeme prodej brýlových obrub, brýlových skel všech typů, slunečních brýlí a kontaktních čoček.

OPTIKA TOMIK  CZ kupón
8. Května 25, Olomouc
Poskytujeme služby a poradenství v oboru oční optiky, servis a opravy brýlí. Nabízíme kvalitní brýlové obruby, dioptrická skla (fototropní, polarizační, bifokální, multifokální)s úpravou hydrofobní a antireflexní.

OPTIKA U VĚŽE  CZ kupón
Hasskova 7, Třebíč
Oční optika. Velký výběr obrub a doplňků. Všechny druhy skel, dobré ceny a vynikající kvalita. Opravy a úpravy brýlí.

SPOLEČNÁ OČNÍ OPTIKA  CZ kupón
Ztracená 78 a nemocnice budova D, Kroměříž
Zhotovení a opravy brýlí. Nabídka slunečních brýlí, pouzder, čisticích sprejů a utěrek na optiku.

OPTIK HOBLOVÁ  CZ kupón
Hlavní 712, Mariánské Lázně
Nabízíme Vám široký sortiment brýlí a brýlových skel, který cenově přizpůsobíme Vašim požadavkům, sluneční dioptrické brýle, poradíme Vám s výběrem vhodných brýlí a brýlových skel.

UVEA OPTIK Vanda Schneibergová  CZ kupón
Masarykova 583, Lysá nad Labem
Prodej dioptrických i slunečních brýlí a aplikace kontaktních čoček. Nabídka měření zraku.

OPTIKA CHODOV & OPTIKA OPATOV  CZ kupón
Majerského 2039 & Metro Opatov vestibul, Praha 4
Velký výběr brýlových obrub, značková brýlová skla, brýle dámské, pánské, dětské a sluneční. Pouzdra, lupy a další optické zboží. Dále nabízíme měření zraku, čištění a opravy brýlí. Výběr brýlí pomocí počítače a videokamery.

LP OPTIK - Lenka Pušová  CZ kupón
Na Tržišti 321, Nová Paka
Prodej dioptrických a slunečních brýlí, obrub, kontaktních čoček i optických potřeb. Nabídka měření zraku včetně poradenství.

OČNÍ OPTIKA OPTOPRISMA  CZ kupón
Kavaléristů 10, Olomouc
Zabýváme se prodejem brýlí, čoček a optického příslušenství ve spolupráci se specializovaným lékařem na léčbu šilhání a tupozrakosti.

OPTIKA KOUPAL  CZ kupón
Karla Šafáře 64, České Budějovice
Prodej brýlí a příslušenství. Široký výběr, poradenství a optometrie

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

JESKYNĚ ČR A MORAVSKÝ KRAS

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Jelen Standa bude žít, jde do prezidentské obory v Lánech
Jelen Standa, který v návštěvnickém centru šumavského národního parku na Kvildě zranil turistu, bude nakonec žít. Vedení parku, které chtělo jelena odstřelit, neboť je podle něj příliš nebezpečný, změnilo názor.

Azyl v Česku loni chtělo 1450 cizinců, nejčastěji šlo o Ukrajince
O azyl v Česku v loňském roce požádalo 1450 cizinců, což bylo o 27 méně než v roce 2016. Nejčastěji chtěli azyl získat občané Ukrajiny, kteří podali 435 žádostí. Následovali občané Arménie, Gruzie a Ázerbájdžánu, kteří podali mezi 127 a 129 žádostmi. Vyplývá to z aktuálních statistik, které dnes zveřejnil odbor azylové a migrační politiky ministerstva vnitra.

Senátor Czernin: Největším zločinem komunismu je lhostejnost
O zločinech totalitního režimu a o okolnostech převratu v roce 1948 by se mělo veřejně mluvit, zaznělo dnes na semináři Zločiny komunismu, kterou v Senátu pořádal spolek Mladí demokraté. Studentům středních škol o počátcích komunistické moci v Československu a o politických procesech přednášeli historici z Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR).

Skupina senátorů napadla u Ústavního soudu konkurenci exekutorů
Skupině senátorů se nelíbí, že si věřitelé mohou vybrat k vymáhání pohledávky kteréhokoli exekutora. Napadli u Ústavního soudu ustanovení exekučního řádu, které tento stav stanoví. Dnes to za skupinu členů horní komory sdělil Miroslav Nenutil (ČSSD). Pokud by soud návrhu na zrušení části zákona vyhověl, měla by se podle senátorů zavést místní příslušnost exekutorů. Dlužníkům by se tím mohly snížit náklady na vymáhání jejich dluhů.

Nejvyšší soud zamítl Dahlgrenovo dovolání. Po měsíci od sebevraždy ve věznici
Dovolání čtyřnásobného vraha Kevina Dahlgrena nejvyšší soud zamítl, protože bylo nedůvodné. Potvrdil tak rozhodnutí nižších soudů. Informoval o tom v pátek Dahlgrenův právní zástupce Richard Špíšek. Senát musel rozhodnout navzdory tomu, že Dahlgren spáchal letos jedenáctého ledna ve valdické věznici sebevraždu.

ANO kontroluje nominace do dozorčích rad státních firem
Zikmund Lucemburský: Kulhavý král. Narodil se před 650 lety
Opařené dítě, Štěpánkova nová role a marné skandování bělehradských: videa dne
Ministr zdravotnictví Vojtěch: Jsem v demisi. Ale nebudu jen přihlížet
Jogurty zdražují. Místo smetany obsahují škroby
Ministr vnitra odvolal šéfa České pošty Elkána. Firmě prý chybí vize
Stát vloni důchodcům vyplatil 404 miliard, více než v roce předchozím
Fischer do Senátu, čínský exil do ČR a ČEZ ven z Bulharska: Vteřiny dne
Jedeme v tom společně 3 aneb Po vlastech československých
Lidé mění dávky v poukázkách u překupníků. Nemají je kde utratit