Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

JOY OPTIK

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

ČSSD musí být připravena odejít z vlády, prohlásil ministr zahraničí Petříček
S nejrůznějšími variantami přicházeli poslanci, ministři a další představitelé strany na dnešní zasedání vedení sociální demokracie, které projedná postoj ČSSD k pátečnímu hlasování o nedůvěře vládě. Například podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka by měla ČSSD trvat na odchodu premiéra Andreje Babiše (ANO) z vlády do vyšetření případu Čapího hnízda, v opačném případě být připravena z vlády odejít.

Češi jsou s unií spokojeni nejméně ze všech Evropanů. Proč?
/INFOGRAFIKA, ANKETA/ Poslední místo ze všech členských států. To je už téměř stabilní postavení, na kterém se Češi umísťují v průzkumech, které pokládají otázku, jak jste spokojeni se členstvím své země v Evropské unii.

Meteorologové varují před ledovkou, výstraha platí do pátečního rána
Varování před slabou ledovkou na severu Moravy a ve Slezsku meteorologové prodloužili do pátečního rána. V jihozápadní polovině Čech se ledovka může tvořit ve vyšších polohách v noci na čtvrtek a na pátek. Chodníky a vozovky mohou klouzat, chodci i řidiči by měli být opatrní. Vyplývá to z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).  

Nacpané popelnice, odpadky mimo. Stop nepořádku! Kampaň má omezit zlozvyky
Pražské služby chtějí omezit odpadové zlozvyky Pražanů, a proto spouštějí novou kampaň s názvem „Stop nepořádku“, která se zaměřuje především na problémy týkající se černých popelnic na směsný odpad. Kampaň městské firmy poběží až do konce roku.

Škoda pod pět tisíc. Policie řeší vyhozené květiny politiků jako přestupek
Aktivisté, kteří v sobotu vyhodili do odpadkového koše kytice, jež u památníku 17. listopadu 1989 na pražské Národní třídě položili někteří politici, se podle policie dopustili přestupků proti majetku a občanskému soužití. Policisté z nich podezírají jednoho muže a jednu ženu a jejich případ předají městské části Praha 1. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj způsobená škoda nepřesáhla 5000 korun.

Stát chystá povinné kontroly zraku řidičů. Problémy mají tři čtvrtiny motoristů
Vánoční trhy v hlavním městě ozdobí stoleté saně i lev
V sídlech ministerstva pro místní rozvoj a CzechTourism probíhá policejní razie
Pražský primátor Hřib chystá personální změny v městských firmách
Nejnovější trendy v pečení chleba? Roste zájem o kvas i záparu
Zůstat ve vládě, nebo odejít? ČSSD zatím váhá
Další rozkol ve straně. Zimolova platforma vyzvala ČSSD, aby zůstala ve vládě
ANO podpořilo Babiše. Opozice s hlasováním o nedůvěře neuspěje, řekl Faltýnek
Česko pomůže Turecku. Na řešení migrační krize přispěje 300 milionů
Vyhozené kytice na Národní třídě: policie ještě čeká na vyčíslení škody